0603Y0630223MET jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
KEMET
TDK
TDK
0.022 µF ±20% 63V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0603Y0630223MET
Numer produktu DigiKey
0603Y0630223MET-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603Y0630223MET
Opis
CAP CER 0.022UF 63V X7R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0603Y0630223MET Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)