0603Y0630121KAT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
120 pF ±10% 63V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0603Y0630121KAT
Numer produktu DigiKey
0603Y0630121KAT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603Y0630121KAT
Opis
CAP CER 120PF 63V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0603Y0630121KAT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)