0603Y0500682JXTM01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla 0603Y0500682JXTM01 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0603Y0500682JXTM01
Numer produktu DigiKey
1608-0603Y0500682JXTM01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603Y0500682JXTM01
Opis
MLC
Szczegółowy opis
6800 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)