0603Y0500153KXT
Numer produktu DigiKey
1608-0603Y0500153KXTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-0603Y0500153KXTCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-0603Y0500153KXTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0603Y0500153KXT
Opis
CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0603Y0500153KXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)