0603Y0500102KXTT01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 87 223
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 8 651
Arkusz danych
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Walsin Technology Corporation
Ilustracja dla 0603Y0500102KXTT01 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0603Y0500102KXTT01
Numer produktu DigiKey
1608-0603Y0500102KXTT01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603Y0500102KXTT01
Opis
MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)