0603Y0250683JXT
Numer produktu DigiKey
0603Y0250683JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603Y0250683JXT
Opis
CAP CER 0.068UF 25V X7R 0603
Szczegółowy opis
0.068 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
0603Y0250683JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)