0603Y0250563KXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KEMET
0.056 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0603Y0250563KXT
Numer produktu DigiKey
0603Y0250563KXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603Y0250563KXT
Opis
CAP CER 0.056UF 25V X7R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0603Y0250563KXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)