0603Y0250182JDT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
1800 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0603Y0250182JDT
Numer produktu DigiKey
0603Y0250182JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603Y0250182JDT
Opis
CAP CER 1800PF 25V X7R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0603Y0250182JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)