0603Y0160272FCT
Numer produktu DigiKey
0603Y0160272FCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603Y0160272FCT
Opis
CAP CER 2700PF 16V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
2700 pF ±1% 16V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
0603Y0160272FCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)