0603J5001P50BCT
Numer produktu DigiKey
0603J5001P50BCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603J5001P50BCT
Opis
CAP CER 1.5PF 500V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
1.5 pF ±0,1pF 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
0603J5001P50BCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)