0603J5000152JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
1500 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0603J5000152JXT
Numer produktu DigiKey
0603J5000152JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603J5000152JXT
Opis
CAP CER 1500PF 500V X7R 0603
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0603J5000152JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)