0603J250P820BFT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
0.82 pF ±0,1pF 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0603J250P820BFT
Numer produktu DigiKey
0603J250P820BFT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603J250P820BFT
Opis
CAP CER 0.82PF 250V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0603J250P820BFT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)