0603J2500120JCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
YAGEO
12 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0603J2500120JCT
Numer produktu DigiKey
0603J2500120JCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603J2500120JCT
Opis
CAP CER 12PF 250V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0603J2500120JCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)