0603J2000151JDT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
150 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0603J2000151JDT
Numer produktu DigiKey
0603J2000151JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603J2000151JDT
Opis
CAP CER 150PF 200V X7R 0603
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0603J2000151JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)