0603J1006P80BCT
Numer produktu DigiKey
1608-0603J1006P80BCTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-0603J1006P80BCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-0603J1006P80BCTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0603J1006P80BCT
Opis
CAP CER 6.8PF 100V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
6.8 pF ±0,1pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
0603J1006P80BCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)