0603J0630333JDT
Numer produktu DigiKey
0603J0630333JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603J0630333JDT
Opis
CAP CER 0.033UF 63V X7R 0603
Szczegółowy opis
0.033 µF ±5% 63V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
0603J0630333JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)