0603J0250181FCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
YAGEO
180 pF ±1% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0603J0250181FCT
Numer produktu DigiKey
0603J0250181FCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0603J0250181FCT
Opis
CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0603J0250181FCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)