1210D471J501KHT
Numer produktu DigiKey
1763-1062-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1763-1062-1-ND - Taśma cięta (CT)
1763-1062-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1210D471J501KHT
Opis
CAP CER 470PF 500V C0G/NP0 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1210D471J501KHT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,125" x 0,100" (3,18mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,065" (1,65mm)