0805E103K101KHT
Numer produktu DigiKey
1763-1015-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1763-1015-1-ND - Taśma cięta (CT)
1763-1015-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0805E103K101KHT
Opis
CAP CER 10000PF 100V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0805E103K101KHT Modele
Kategoria
Funkcje
Wysoka temperatura
Prod.
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,080" x 0,050" (2,03mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,054" (1,37mm)
Napięcie - znamionowe
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 200°C