P62BNL820MA02636T
Numer produktu DigiKey
1761-P62BNL820MA02636TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1761-P62BNL820MA02636TCT-ND - Taśma cięta (CT)
1761-P62BNL820MA02636TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
P62BNL820MA02636T
Opis
CAP ARRAY 82PF 25V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82pF - 0,1µF Magistrala Kondensator 2 Macierz 25 V X7R 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Liczba kondensatorów
2
Producent
Knowles Dielectric Labs
Typ obwodu
Magistrala
Seria
Współczynnik temperaturowy
X7R
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
82pF - 0,1µF
Obudowa dostawcy urządzenia
0602 (1505 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,058" x 0,020" (1,47mm x 0,51mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,56mm)