P42BNL820MA03152T
Numer produktu DigiKey
1761-P42BNL820MA03152TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1761-P42BNL820MA03152TCT-ND - Taśma cięta (CT)
1761-P42BNL820MA03152TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
P42BNL820MA03152T
Opis
CAP ARR 82PF 0.22UF 10V X5R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82pF, 0,22µF Magistrala Kondensator 2 Macierz 10 V X5R 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Liczba kondensatorów
2
Producent
Knowles Dielectric Labs
Typ obwodu
Magistrala
Seria
Współczynnik temperaturowy
X5R
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
82pF, 0,22µF
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
10 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,044" (1,12mm)