D25BN121K1EX
Numer produktu DigiKey
1761-D25BN121K1EX-ND
Producent
Numer produktu producenta
D25BN121K1EX
Opis
CAP CER 120PF 100V BN SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne BN Niestandardowy SMD
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Możliwość montażu łączonego
Opakowanie
Taca
Zastosowania
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowy SMD
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,025" x 0,025" (0,64mm x 0,64mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)