D20BN820K1BX
Numer produktu DigiKey
1761-D20BN820K1BX-ND
Producent
Numer produktu producenta
D20BN820K1BX
Opis
CAP CER 82PF 100V BN 0202
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne BN 0202 (0505 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Możliwość montażu łączonego
Opakowanie
Taca
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0202 (0505 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,020" x 0,020" (0,51mm x 0,51mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)