D10BJ100K5PX
Numer produktu DigiKey
1761-D10BJ100K5PX-ND
Producent
Numer produktu producenta
D10BJ100K5PX
Opis
CAP CER 10PF 50V BJ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BJ Niestandardowy SMD
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Możliwość montażu łączonego
Opakowanie
Taca
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowy SMD
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,010" x 0,010" (0,25mm x 0,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)