WP710A10SURDK5V
Numer produktu DigiKey
754-WP710A10SURDK5V-ND
Producent
Numer produktu producenta
WP710A10SURDK5V
Opis
LED RED DIFFUSED T-1 T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 630nm Wskaźniki LED - dyskretne 5V Promieniowe - 3 odprowadzenia
Kategoria
Rozmiar soczewki
3mm, T-1
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
5V
Opakowanie
Zbiorcze
Kąt widzenia
50°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Konfiguracja
Standard
Długość fali - szczytowa
645nm
Kolor soczewki
Czerwone
Obudowa / skrzynia
Promieniowe - 3 odprowadzenia
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,90mm
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Wysokość (maks.)
7,10mm