SA56-11EWA
Numer produktu DigiKey
754-1458-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
SA56-11EWA
Opis
DISPLAY 7SEG 0.56" SGL RED 10DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LED alfanumeryczne Czerwone 7-segmentowy 1 Znak Wspólna anoda 2V 20mA 0,750" x 0,500" x 0,315" (19,05mm x 12,70mm x 8,00mm) (wys. x szer. x gł.) 10-DIP (0,600", 15,24mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SA56-11EWA Modele
Kategoria
Kolor
Czerwone
Producent
Kingbright
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2V
Opakowanie
Rurka
Prąd - próby
20mA
Status części
Aktywny
Milikandele znamionowe
6,4mcd
Liczba znaków
1
Długość fali - szczytowa
627nm
Rozmiar / wymiar
0,750" x 0,500" x 0,315" (19,05mm x 12,70mm x 8,00mm) (wys. x szer. x gł.)
Straty mocy (maks.)
75mW
Rozmiar cyfry/znaku
0,56" (14,22mm)
Obudowa / skrzynia
10-DIP (0,600", 15,24mm)