DC56-11SURKWA
Numer produktu DigiKey
DC56-11SURKWA-ND
Producent
Numer produktu producenta
DC56-11SURKWA
Opis
DISPLAY 7SEG 0.56" DBL RED 18DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LED alfanumeryczne Czerwone 7-segmentowy 2 Znak Wspólna katoda 1,95V 20mA 0,984" x 0,750" x 0,268" (25,00mm x 19,05mm x 6,80mm) (wys. x szer. x gł.) 18-DIP (0,600", 15,24mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DC56-11SURKWA Modele
Kategoria
Kolor
Czerwone
Producent
Kingbright
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,95V
Opakowanie
Rurka
Prąd - próby
20mA
Status części
Aktywny
Milikandele znamionowe
85mcd
Liczba znaków
2
Długość fali - szczytowa
645nm
Rozmiar / wymiar
0,984" x 0,750" x 0,268" (25,00mm x 19,05mm x 6,80mm) (wys. x szer. x gł.)
Straty mocy (maks.)
75mW
Rozmiar cyfry/znaku
0,56" (14,22mm)
Obudowa / skrzynia
18-DIP (0,600", 15,24mm)