APTD1608LSYCK/J3-PF
Numer produktu DigiKey
754-1947-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-1947-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-1947-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APTD1608LSYCK/J3-PF
Opis
LED YELLOW CLEAR 2SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Żółte 590nm Wskaźniki LED - dyskretne 1,85V 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
APTD1608LSYCK/J3-PF Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,85V
Prod.
Prąd - próby
2mA
Seria
Kąt widzenia
60°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Długość fali - dominująca
Kolor
Długość fali - szczytowa
590nm
Konfiguracja
Standard
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa dostawcy urządzenia
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
1,10mm
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Bazowy numer produktu
Rozmiar soczewki
Śr. 0,70mm