APT1608YC
Numer produktu DigiKey
754-1125-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-1125-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-1125-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APT1608YC
Opis
LED YELLOW CLEAR CHIP SMD
Szczegółowy opis
Żółte 588nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,1V 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
APT1608YC Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,1V
Prod.
Prąd - próby
20mA
Kąt widzenia
150°
Długość fali - szczytowa
590nm
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,75mm
Rozmiar soczewki
1,20mm x 0,80mm