APT1608LSECK/J3-PRV
Numer produktu DigiKey
754-1930-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-1930-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-1930-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APT1608LSECK/J3-PRV
Opis
LED RED CLEAR 2SMD
Szczegółowy opis
Czerwone 625nm Wskaźniki LED - dyskretne 1,8V 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
APT1608LSECK/J3-PRV Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,8V
Prod.
Prąd - próby
2mA
Kąt widzenia
120°
Długość fali - szczytowa
640nm
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,75mm
Rozmiar soczewki
1,10mm x 0,80mm