APHHS1005LZGCK-V
Numer produktu DigiKey
754-2126-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-2126-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-2126-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APHHS1005LZGCK-V
Opis
LED GREEN CLEAR 2SMD
Szczegółowy opis
Zielone 525nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,65V 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
APHHS1005LZGCK-V Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,65V
Prod.
Prąd - próby
2mA
Kąt widzenia
140°
Konfiguracja
Niezależne
Długość fali - szczytowa
515nm
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
1,00mm x 0,50mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Prostokątne z płaską górną częścią
Wysokość (maks.)
0,60mm
Rozmiar soczewki
0,80mm x 0,50mm