APHF1608LSEEQBDZGKC
Numer produktu DigiKey
754-2143-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-2143-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-2143-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APHF1608LSEEQBDZGKC
Opis
LED RGB CLEAR 4SMD
Szczegółowy opis
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) 621nm czerwone, 525nm zielone, 465nm niebieskie Wskaźniki LED - dyskretne 1,8V czerwone, 2,65V zielone, 2,65V niebieskie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
APHF1608LSEEQBDZGKC Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,8V czerwone, 2,65V zielone, 2,65V niebieskie
Prod.
Prąd - próby
2mA czerwone, 2mA zielone, 2mA niebieskie
Seria
Kąt widzenia
140°
Długość fali - szczytowa
630nm czerwone, 515nm zielone, 460nm niebieskie
Konfiguracja
Wspólna anoda
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
0,60mm
Styl soczewki
Prostokątne z płaską górną częścią
Bazowy numer produktu
Rozmiar soczewki
1,60mm x 0,80mm