APHD1608LCGCK
Numer produktu DigiKey
754-2031-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-2031-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-2031-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APHD1608LCGCK
Opis
LED GREEN CLEAR 1608 SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zielone 570nm Wskaźniki LED - dyskretne 1,9V 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
APHD1608LCGCK Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,9V
Prod.
Prąd - próby
2mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
100°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Konfiguracja
Standard
Długość fali - szczytowa
574nm
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Wysokość (maks.)
0,75mm
Rozmiar soczewki
Śr. 0,70mm