APHB1608LVBDSEKJ3C
Numer produktu DigiKey
754-1953-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-1953-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-1953-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APHB1608LVBDSEKJ3C
Opis
LED BLUE/RED CLEAR 4SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niebieskie, czerwone 470nm niebieskie, 625nm czerwone Wskaźniki LED - dyskretne 2,7V niebieskie, 1,8V czerwone 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
APHB1608LVBDSEKJ3C Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,7V niebieskie, 1,8V czerwone
Prod.
Prąd - próby
2mA niebieskie, 2mA czerwone
Seria
Kąt widzenia
130°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Długość fali - dominująca
Kolor
Długość fali - szczytowa
465nm niebieskie, 640nm czerwone
Konfiguracja
Niezależne
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa dostawcy urządzenia
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
0,65mm
Styl soczewki
Prostokątne z płaską górną częścią
Bazowy numer produktu
Rozmiar soczewki
1,60mm x 0,80mm