APG1005SEC/E-T
Numer produktu DigiKey
754-1812-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-1812-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-1812-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APG1005SEC/E-T
Opis
LED RED CLEAR CHIP SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 624nm Wskaźniki LED - dyskretne 2V 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
APG1005SEC/E-T Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2V
Prod.
Prąd - próby
20mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Konfiguracja
Standard
Długość fali - szczytowa
632nm
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
1,00mm x 0,50mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Prostokątne z płaską górną częścią
Wysokość (maks.)
0,25mm
Rozmiar soczewki
0,60mm x 0,50mm