APA2106CGCK
Numer produktu DigiKey
754-1057-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-1057-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-1057-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APA2106CGCK
Opis
LED GREEN CLEAR SMD R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zielone 570nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,1V 2-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
APA2106CGCK Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,1V
Prod.
Prąd - próby
20mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Konfiguracja
Standard
Długość fali - szczytowa
574nm
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa / skrzynia
2-SMD, brak odprowadzenia
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
2,10mm x 1,00mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Prostokątne z kopułkową górną częścią
Wysokość (maks.)
0,60mm
Rozmiar soczewki
1,70mm x 0,60mm