APA1606SECK | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | APA1606SECK |
Opis | LED ORANGE CLEAR CHIP SMD R/A |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 7 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Pomarańczowe 601nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,1V 2-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | APA1606SECK Modele |
Kategoria | Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.) 2,1V |
Prod. | Prąd - próby 20mA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Kąt widzenia 110° |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Kolor | Długość fali - dominująca |
Konfiguracja Standard | Długość fali - szczytowa 610nm |
Kolor soczewki Bezbarwny | Obudowa / skrzynia 2-SMD, brak odprowadzenia |
Przezroczystość soczewki Przezroczyste | Obudowa dostawcy urządzenia |
Milikandele znamionowe | Rozmiar / wymiar 1,60mm x 1,20mm (dł. x szer.) |
Styl soczewki Prostokątne z płaską górną częścią | Wysokość (maks.) 0,60mm |
Rozmiar soczewki 1,20mm x 0,60mm | Bazowy numer produktu |