Z0805C221BPWZT jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiyo Yuden
W magazynie: 10 486
Arkusz danych
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 2A 60mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Z0805C221BPWZT
Numer produktu DigiKey
399-Z0805C221BPWZTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-Z0805C221BPWZTCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
Z0805C221BPWZT
Opis
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Z0805C221BPWZT Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2A
Producent
KEMET
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
60mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
220 Ohms @ 100 MHz