VS-JV10A-K01
Numer produktu DigiKey
399-VS-JV10A-K01-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-JV10A-K01
Opis
SENSOR VIBR ACCEL W/CBL MAG STUD
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Drgania, przyspieszenie Czujnik Napięcie Złącze Gwintowane
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VS-JV10A-K01 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Typ wyjścia
Napięcie
Producent
KEMET
Moc - znamionowa
3,2V - 5,5V / 500µA
Seria
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Wbudowany wzmacniacz
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł
Typ czujnika
Drgania, przyspieszenie
Typ mocowania
Złącze
Zasięg wykrywania
10Hz - 15kHz
Zakończenie
Gwintowane
Czułość
10mV/m/s