VC1206K201R014
Numer produktu DigiKey
399-VC1206K201R014TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-VC1206K201R014CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-VC1206K201R014DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VC1206K201R014
Opis
VARISTOR 22V 200A 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 V 200 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VC1206K201R014 Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
200 A
Producent
KEMET
Energia
0,6J
Seria
Liczba obwodów
1
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
950 pF @ 1 kHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Maksymalne napięcie zmienne
14 V
Klasa
Motoryzacja
Maksymalne napięcie stałe
18 V
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie warystora (min.)
19.8 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (typ.)
22 V
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Napięcie warystora (maks.)
24.2 V