TPI078060L056N
Numer produktu DigiKey
399-TPI078060L056NTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-TPI078060L056NCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-TPI078060L056NDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPI078060L056N
Opis
FIXED IND 56NH 53A 0.31 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 nH Ekranowany Cewka indukcyjna 53 A 0,31mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPI078060L056N Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
81A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
0,31mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,276" (8,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)