TF08A226M016APE200
Numer produktu DigiKey
399-TF08A226M016APE200TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-TF08A226M016APE200CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-TF08A226M016APE200DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TF08A226M016APE200
Opis
CAP TANT POLY 22UF 16V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 1206 (3216 metryczne) 200mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TF08A226M016APE200 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz
Producent
KEMET
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
22 µF
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Napięcie - znamionowe
16 V