T598V337M004AHS025 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 25mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T598V337M004AHS025
Numer produktu DigiKey
399-T598V337M004AHS025TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T598V337M004AHS025
Opis
CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T598V337M004AHS025 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
330 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
V
Napięcie - znamionowe
4 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm przy 100kHz