T598D477M2R5AHE0067028 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 0
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
Ilustracja dla T598D477M2R5AHE0067028 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T598D477M2R5AHE0067028
Numer produktu DigiKey
399-T598D477M2R5AHE0067028TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T598D477M2R5AHE0067028
Opis
470.UF 2.5V
Szczegółowy opis
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 2.5 V 2917 (7343 metryczne) 6mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
470 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
2.5 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6mOhm przy 100kHz