T598B226M010AHE070 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 1 478
Arkusz danych
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 1411 (3528 metryczne) 70mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T598B226M010AHE070
Numer produktu DigiKey
399-T598B226M010AHE070TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T598B226M010AHE070
Opis
CAP TANT POLY 22UF 10V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T598B226M010AHE070 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
22 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
10 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Odlewane
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm przy 100kHz