T598B107M004ATW070
Numer produktu DigiKey
399-T598B107M004ATW070TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T598B107M004ATW070CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T598B107M004ATW070DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T598B107M004ATW070
Opis
CAP TAN POLY 100UF 4V AUTO
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 1411 (3528 metryczne) 70mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
4 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Odlewane
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm przy 100kHz