T597S336M006APE200 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | T597S336M006APE200 |
Opis | CAP TANT POLY 33UF 6.3V 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 33 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 200mOhm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | T597S336M006APE200 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Producent KEMET | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Pojemność 33 µF | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,047" (1,20mm) |
Tolerancja ±20% | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Napięcie - znamionowe 6.3 V | Funkcje Motoryzacja |
Typ Odlewane | Bazowy numer produktu |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 200mOhm przy 100kHz |