T556B107M050AH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 22
Arkusz danych
W magazynie: 0
100 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V Niestandardowe 130mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T556B107M050AH
Numer produktu DigiKey
T556B107M050AH-ND
Producent
Numer produktu producenta
T556B107M050AH
Opis
CAP TANT POLY 100UF 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T556B107M050AH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Rozmiar / wymiar
0,965" x 0,335" (24,50mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,378" (9,60mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
50 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Hermetyczne zamknięcie
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
130mOhm przy 100kHz