T551B107K060AH | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 399-13607-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | T551B107K060AH |
Opis | CAP TANT POLY 100UF 60V AXIAL |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowo-polimerowe 60 V Promieniowe, puszka 100mOhm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | T551B107K060AH Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 100mOhm przy 100kHz |
Producent KEMET | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 85°C |
Opakowanie Taca | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka |
Pojemność 100 µF | Rozmiar / wymiar 0,312" x 0,641" (7,92mm x 16,28mm) (śr. x dł.) |
Tolerancja ±10% | Kod rozmiaru producenta B |
Napięcie - znamionowe 60 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |