T551B107K050AT4251 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V Promieniowe, puszka 130mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T551B107K050AT4251
Numer produktu DigiKey
T551B107K050AT4251-ND
Producent
Numer produktu producenta
T551B107K050AT4251
Opis
CAP TANT POLY 100UF 50V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T551B107K050AT4251 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
130mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Pojemność
100 µF
Rozmiar / wymiar
0,312" x 0,641" (7,92mm x 16,28mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
50 V